Oppo Enco Free 2 Siyah Bleutooth Kulaklık
Oppo Enco Free 2 Siyah Bleutooth Kulaklık
Oppo Enco Free 2 Siyah Bleutooth Kulaklık
Oppo Enco Free 2 Siyah Bleutooth Kulaklık

Oppo Enco Free 2 Siyah Bleutooth Kulaklık

Fiyat : ₺5.499,00(KDV Dahil)

Oppo Enco Free 2 Siyah Bluetooth Kulaklık

 

Uzun ömürlü pil

Kolay bağlantı kolaylığı ile kulakiçi kulaklık 

OPPO Enco Free2 Özellikleri

 

OPPO Enco Free2 Gerçek Kablosuz Kulaklık - SİYAH

 

OPPO ENCO FREE2

 

Gerçek Kablosuz Gürültü Engelleyici Kulaklıklar

 

Gürültüden uzak. Dünyanın içinde.

 

 

Net Ses

 

Size Özel Geliştirilen Gürültü Engelleme 42 dB Derin Kişiselleştirilmiş Aktif Gürültü Engelleme

 

OPPO'nun akustik mühendisleri, gerçekten kişiselleştirilmiş bir teknoloji için farklı kulak şekillerinin gürültü engelleme özelliği üzerindeki etkisini dikkate alan yenilikçi bir ürün geliştirdiler1. OPPO Enco Free2 kulakiçi kulaklıklar, özelleştirilmiş bir gürültü engelleme eğrisi üreten kişiselleştirilmiş bir gürültü engelleme algoritması kullanmaktadır.

 

 

Her Şey Kişiselleştirilmiş Sessizliğiniz İçin

 

 

OPPO Enco Free2, gürültü engelleme işleme biçimini turbo şarj eden tamamen yeni bir üç çekirdekli çip ile donatılmıştır. Kişiselleştirilmiş aktif gürültü engelleme teknolojisi ve üç çekirdekli çip, 42 dB'ye kadar ortam gürültüsünü önleyebilir. OPPO Enco Free2 siz iş yerinizde çalışırken, ders çalışırken veya iş seyahatindeyken nerede olduğunuz fark etmeksizin huzurunuzu geri kazanmanıza yardımcı olur.

 

 

Müziğin Dili, Duygudur Dynaudio ile Eş Ayarlı

 

1977'de kurulan efsanevi Danimarkalı Hi-Fi şirketi Dynaudio, her enstrümanın doğal sesini temiz bir şekilde yeniden üreten bir kulaklık yaratmak için OPPO ile işbirliğini genişletti. OPPO Enco Free2 kulaklığa sahip olan müzik tutkunları, her bir parçadan aktarılan duyguların ve hikayelerin keyfini sürecek.

 

Kişiye Özel İlham Veren Ses Kişiselleştirilmiş Ses Artışı

 

 

Yaş aldıkça kulağınızın sese duyarlılığı da giderek azalır. OPPO'nun kişiselleştirilmiş ses güçlendirme teknolojisi sesi kulağınızın hassasiyetine göre dengeler, böylece müzik hiç olmadığı kadar kulağa hoş gelir.

 

 

Kaçırmadan Dinleyin Şeffaflık Modu

 

 

Etrafınızda olup bitenleri kaçırmadan müzik dinlemek ister misiniz? Ortamınızdaki konuşmaları ve diğer önemli sesleri duymak için şeffaflık moduna geçin.

 

 

Yalnızca Sizi Duyan Mikrofon Üçlü Mikrofon Çağrı Gürültüsü Engelleme

 

 

Gürültülü ortamlarda bile sesinizi duyurun. OPPO Enco Free2, aramalar için üçlü mikrofon gürültü engelleme ve rüzgar gürültüsünü azaltmak için özel bir algoritma kullanır. Şiddetli rüzgarlarda bile, sesiniz son derece net olacaktır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR