Realme Buds Aır 2 Bleutooth  Siyah Kulaklık
Realme Buds Aır 2 Bleutooth  Siyah Kulaklık
Realme Buds Aır 2 Bleutooth  Siyah Kulaklık
Realme Buds Aır 2 Bleutooth  Siyah Kulaklık
Realme Buds Aır 2 Bleutooth  Siyah Kulaklık
Realme Buds Aır 2 Bleutooth  Siyah Kulaklık

Realme Buds Aır 2 Bleutooth Siyah Kulaklık

Fiyat : ₺1.959,00(KDV Dahil)

REALME BUDS AİR 2 KABLOSUZ KULAKLIK

Kulakiçi Bluetooth kulaklık Üstün ses özelliği 

Gürültü Yok,

 

realme Açık.

 

 

Gürültüyü Ortadan Kaldırma

 

Buds Air 2, 25 dB'ye kadar gürültü engellemeyi destekler ve uçakların, metroların ve diğer ulaşım araçlarının gürültüsü de dahil olmak üzere çoğu düşük frekanslı gürültüyü filtreleyebilir. Ayrıca, rahatsız edilmeden kendinizi müziğe kaptırabilmeniz veya çalışabilmeniz için ev aletlerinin gürültüsünü de ortadan kaldırır.

 

* Daha iyi ses yalıtımı ve pasif gürültü azaltma özelliğini daha da etkili kullanabilmek için kulağınıza uygun kulak uçlarını seçin.

 

 

 

 

Nerede olursanız olun, Duyun!

 

 

Ortamınızdan gelen sesi duymak için Şeffaflık Modunu açın, böylece kulaklık takarken görüşmeye devam edebilirsiniz.

 

 

Yükseltilmiş R2 Chip'i deneyimleyin

 

Yeni realme R2 gürültü engelleme çipi, kesintisiz bir bağlantı ve son teknoloji kablosuz deneyim sağlar. Bunu yaparken de güçlü performans ve ultra düşük güç tüketimini birleştirir.

 

 

Kristal Netliğinde Aramalar

 

 

Buds Air 2, üstün ses alımı için çift mikrofonla donatılmıştır. ENC çevresel gürültü azaltma algoritması ile çevrenizdeki gürültü azaltılır ve böylece aramalar sıasında gürültülü ortamlarda bile net bir şekilde duyabilirsiniz.

 

 

24 Saat Müzik

 

Yeni R2 enerji verimli çip, kullanım süresini %80 artırırken, yüksek kapasiteli pil, oynatma süresini en üst düzeye çıkarır. Hızlı şarj, 10 dakikalık şarjla 120 dakikalık oynatma sağlar.

 

 

Chainsmokers'ın Tasarladığı Bas

 

 

En iyi bas güçlendirme sürücümüzün ve DLC diyaframımızın gücünü en üst düzeye çıkaran yepyeni bir Bass Boost+ bas geliştirme çözümü oluşturmaya yardımcı olmak için Chainsmokers - Global EDM Sanatçıları ve En İyi 100 DJ'i davet ettik.

 

 

Stüdyo Ses Kalitesi

 

Elmas benzeri karbon kaplama, elmaslarla karşılaştırılabilir sertlik ve korozyon direncine sahiptir. Olağanüstü ön ve arka uzantı, hassasiyet be geçici yanıt, kaliteyi orijinal stüdyo deneyimi seviyesine çıkarır.

 

 

Yeni Nesil Oyun

 

Bluetooth 5.2 ve Çift Kanallı İletim ile Oyun Modundan gecikme süresi 88 ms'ye düşürüldü. Son modele göre %35'lik bir gelişme sağlandı. Ses ve görüntü arasındaki mükemmel senkronizasyonu keşfedin.

 

 

Yükseltilmiş Bluetooth 5.2

 

Bluetooth 5.2 güç tüketimini azaltır ve sinyali dengeler. realme Buds Air 2, etrafta düzinelerce cihaz olsa bile güçlü bir bağlantı sağlar.

 

 

Çift Kanallı İletim ile verimliliği artırın

 

Düşük gecikmeli çift kanallı Bluetooth iletimi, sesi her iki kulağa aynı anda iletir, bu da gecikmeyi azaltır ve bağlantıların kopmasını önler.

 

 

Renkler Çarpıştığında

 

 

Siyah ve mavi, gümüş ve beyaz - bu şık renk kombinasyonları, özellikle üstteki mücevher benzeri parlaklıkla dikkatleri üzerine çekecektir. Gözlerin üzerinde olmasına hazır olun.

 

 

Hafif ve Kullanımı Kolay

 

Bir kulaklık sadece 4.1 gram ağırlığındadır; bu, 4 ataşla aynıdır. Size uygun olan boyutu bulabilmeniz için üç boyutta kulaklık ucu dahildir.

 

 

Google Fast Air

 

realme Buds Air2, şarj kutusunu açar açmaz telefonunuza otomatik olarak bağlanacaktır. Google Fast Pair, ilk kez eşleştirme yaparken bağlantı kurmanıza yardımcı olur.

 

 

Akıllı Aşınma Algılama

 

realme Buds Air 2, onları ne zaman taktığınızı bilecek şekilde tasarlanmıştır. Kulaklıkları çıkardığınızda, oynatma otomatik olarak duraklatılacaktır. Ayrıca, daha iyi bir kullanım deneyimi için kulaklıklardan birini çıkardığınızda diğeri otomatik olarak Şeffaflık Moduna geçer.

 

 

Gerçek Kalite

 

 

Tüm cihazlar, dayanıklılık ve kaliteyi sağlamak için sıkı testlerden geçer. IPX5 suya dayanıklıdır.

 

 

Akıllı Dokunmatik Kontrol

 

 

Çift dokunun: Oynat/Duraklat.Aramaları yanıtla/Kapat

Üç kez dokunma: Sonraki parça

Bir kulaklıkta 2 saniye uzun basın: Aramaları reddet

Her iki kulaklığa da 2 saniye boyunca uzun basma: ANC ve Şeffaflık Modu arasında geçiş yapın.

 

 

3 EQ Ön Ayarlı realme Link Uygulaması

 

 

 

realme Buds Air 2'nizi realme Link Uygulaması ile özelleştirin - ANC'yi açmak/kapatmak, Oyun Moduna girmek/çıkmak, EQ ayarlarını kontrol etmek ve daha fazlası için dokunmatik işlevleri ayarlayın.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR